4 نکته مهم برای خرید اکسیژن ساز

خرید اکسیژن ساز

دستگاه اکسیژن ساز وسیله ای کمک پزشکی است که برای درمان بیماری های تنفسی بیشترین کارایی را دارد. انواع دستگاه اکسیژن ساز خانگی می تواند بیماران بستری در کلینیک ها را به سلامت نسبی رسانده و شرایط زندگی در محیط خانوادگی را برای بیماران فراهم کند. کدام دستگاه اکسیژن ساز مناسب تر است؟ این سوالی است که اغلب خانواده ها برای خرید اکسیژن ساز با آن مواجه هستند. این مطلب برای کسانی که قصد خرید اکسیژن ساز را دارند توصیه های کاربردی خوبی دارد.

4-بهره‌وری اکسیژن ساز

قبل از خرید اکسیژن ساز به ظرفیت تولید اکسیژن توجه کنید. در این مورد شدت بیماری و نیاز بیمار اولویت دارد. برخی از بیماران روزی یک ساعت و برخی دیگر 24 ساعت شبانه روز از اکسیژن ساز استفاده می کنند. اکسیژن پلاس با امکان تغییر جریان از0 تا 5 لیتر در دقیقه، اکسیژن با خلوص 96% را برای بیماران فراهم می کند. فناوری به کار رفته در این دستگاه برای استفاده 24 ساعته جوابگوی نیاز بیماران است.

3-ابعاد دستگاه اکسیژن ساز

خرید اکسیژن ساز با ابعاد نامناسب برای واحدهای آپارتمانی دردسرساز است. زیست تجهیز شریف تولید کننده دستگاه اکسیژن پلاس با در نظر گرفتن شرایط بومی ایران، دستگاهی به ابعاد 560×295×380 را طراحی کرده که با وزن 15 کیلوگرم سبک ترین و کم جا ترین اکسیژن ساز 5 لیتر در دقیقه ایرانی محسوب می شود.

2-صدای دستگاه اکسیژن ساز

بلندی صدا یکی از شاخصه های مهم در خرید اکسیژن ساز است که در استفاده طولانی مدت اهمیت بیشتری دارد. تا کنون دستگاه اکسیژن ساز بدون صدا تولید نشده و همه دستگاه های موجود در دنیا صدادار هستند. خرید دستگاه هایی با رنج صدای کمتر از 45 دسی بل ، آرامش بیشتری را برای بیمار و اطرافیان فراهم می کند. تکنولوژی ساخت اکسیژن پلاس با تولید صدای کمتر از 45 دسی بل رفاه بیماران را در اولویت قرار داده است.

1-خرید اکسیژن ساز با گارانتی

گارانتی و خدمات پس از فروش اکسیژن ساز را جدی بگیرید. اعتبار شرکت سازنده و گارانتی معتبر دو عنصر مهم در کارکرد بهینه دستگاه هستند. اکسیژن پلاس دارای 2 سال گارانتی زیست تجهیز شریف و 10 سال خدمات پس از فروش است. وزن کم، صدای کم، مصرف انرژی کم به همراه توان کارکرد 24 ساعته، خلوص 96 درصدی اکسیژن و گارانتی معتبر این دستگاه را به قدرتمندترین اکسیژن ساز ایرانی تبدیل کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید