نحوه خرید اکسیژن پلاس

خرید اکسیژن پلاس

شرکت دانش بنیان زیست تجهیز عمده ترین تولید کننده تجهیزات پزشکی در ایران است که بیشترین تمرکز خود را بر روی طراحی و تولید دستگاه های کمک تنفسی قرار داده است. ارتقا کیفیت بیماران تنفسی دستاوردی عظیم برای شرکت دانش بنیان زیست تجهیز و از اهداف اصلی مدیران آن است. در این راستا تحقیق، طراحی و تولید دستگاه های اکسیژن ساز در دستور کار شرکت قرار گرفت. دستگاه اکسیژن پلاس و بای پپ پلاس تولید زیست تجهیز در مدت کوتاهی توانسته کارایی و قابلیت های خود را اثبات کند. برای نحوه خرید اکسیژن پلاس می توانید از دو طریق اقدام کنید:

الف- نمایندگی های اکسیژن پلاس

نمایندگی های فروش اکسیژن پلاس همگی از شرکت های فعال در زمینه تجهیزات پزشکی هستند که به طور مستقیم تولیدات زیست تجهیز را دریافت می کنند. خرید اکسیژن پلاس از نمایندگی ها و شرکت های تجهیزات پزشکی بسیار ساده است. لیست نمایندگی های فروش اکسیژن پلاس و بای پپ پلاس در سایت رسمی این شرکت اطلاع رسانی شده است. خرید از نمایندگی های اکسیژن پلاس شامل گارانتی و خدمات محصول بوده و هزینه اضافی در بر نخواهد داشت. برای خرید اکسیژن پلاس از طریق نمایندگی به این آدرس مراجعه کنید.

نمایندگی های فروش اکسیژن پلاس

ب- خرید اکسیژن پلاس آنلاین

خرید اکسیژن پلاس به صورت آنلاین نیز امکان پذیر است. با مراجعه به وب سایت زیست تجهیز می توانید از مزایای خرید اکسیژن پلاس و دستگاه بای پپ پلاس به صورت مستقیم بهره مند شوید. تنها با چند کلیک ساده فرایند خرید اکسیژن پلاس انجام می شود. پس از انتخاب محصول و افزودن به سبد خرید، می توانید مراحل پرداخت را انلاین انجام دهید. همه دارندگان کارت های عضو شتاب می توانند از درگاه امن زرین پال برای پرداخت وجه اکسیژن پلاس استفاده کنند. به هنگام ثبت سفارش حتما نام، آدرس پستی و یک شماره تماس معتبر را به همراه فرم مربوط ارسال کنید. در صورت بروز مشکل با ما تماس بگیرید. کارشناسان زیست تجهیز آماده پاسخگویی به سوالات شما در ارتباط با دستگاه اکسیژن ساز هستند.

این پست دارای یک نظر است

  1. محمدی

    سلام من یک دستگاه اکسیژن ساز میخواستم لطفا قیمت و نحوه خریدرا بفرمایید

دیدگاهتان را بنویسید