اکسیژن درمانی با دستگاه اکسیژن ساز ایرانی

دستگاه اکسیژن ساز ایرانی

اکسیژن درمانی یا Oxygen therapy نوعی درمان پزشکی است که از اکسیژن برای عملکرد بهتر و فعالیت ارگان های بدن استفاده می کند. در حالت معمول ریه ها وظیفه جذب اکسیژن از هوا را بر عهده دارند ولی برخی بیماری ها مانع از عملکرد صحیح ریه ها شده و اکسیژن رسانی به سلول های حیاتی با مشکل مواجه می شود. اکسیژن پلاس دستگاه اکسیژن ساز ایرانی خانگی جهت کمک به استقلال فردی بیماران و بهبود کیفیت زندگی طراحی شده است.

عملکرد دستگاه اکسیژن ساز

دستگاه اکسیژن ساز می تواند اکسیژن را از استوانه ای فلزی به ریه های فرد بیمار منتقل کند. در حال حاضر همه بیمارستان ها و مراکز پزشکی از دستگاه اکسیژن ساز برای اکسیژن تراپی استفاد می کنند. وظیفه اصلی دستگاه اکسیژن ساز  رساندن اکسیژن با غلظت بالاتر به ارگان های حیاتی بیمار است. دستگاه اکسیژن ساز بهترین وسیله برای کمک به بیماران است که از طرق مختلف مورد استفاده قرار می گیرد:

  • ماسک صورت رایج ترن وسیله برای اکسیژن درمانی بیمارانی است که با مشکل تنفسی و اختلال در عملکرد ریه مواجه هستند.
  • دستگاه اکسیژن ساز با کانولای بینی، اکسیژن را به ریه ها منتقل می کند. این وسیله از دو لوله کوچک پلاستیکی شاخک مانند تشکیل شده که در سوراخ های بینی قرار می گیرد.
  • در برخی موارد پزشک لوله ای کوچک را از جلوی گردن وارد نای بیمار کرده و دستگاه اکسیژن ساز را فعال می کند.

اکسیژن درمانی با دستگاه اکسیژن ساز یک روش درمانی برای بیماری های تنفسی است که در مراکز پزشکی تحت نظر پزشک انجام می شود. افرادی که دارای مشکلات تنفسی بوده و نیاز به دوره های بلند مدت درمانی دارند، اغلب از دستگاه اکسیژن ساز خانگی استفاده می کنند.

دستگاه اکسیژن ساز ایرانی زیست تجهیز شریف

بسیاری از بیماران تنفسی با کمک دستگاه اکسیژن ساز ایرانی می توانند زندگی معمولی و عادی را تجربه کنند. شرکت زیست تجهیز شریف، با تولید دستگاه اکسیژن ساز خانگی ، نقش مهمی در ارتقا کیفیت زندگی بیماران تنفسی داشت است. با” اکسیژن پلاس” برترین دستگاه اکسیژن ساز ایرانی بیماری های تنفسی ،نمی توانند محدود کننده فعالیت های روزمره افراد مبتلا باشند. اکسیژن پلاس فرصتی دوباره برای شروع زندگی همانند افراد سالم را برای بیماران مهیا می کند.

دیدگاهتان را بنویسید