آشنایی با دستگاه بای پپ ایرانی

دستگاه بای پپ ایرانی

دستگاه BIPAP PLUS ZTS-ST یکی از تجهیزات پزشکی کاربردی است که به مدد دانش و مهارت پژوهشگران داخلی تولید شده است. دستگاه بای پپ ایرانی به طور کامل در شرکت دانش بنیان زیست تجهیز شریف، طراحی و ساخته شده است. با توجه به اینکه تکنولوژی ساخت دستگاه بای پپ در دخل کشور وجود دارد، امکان بهره گیری از خدمات پس از فروش برای همه سفارش ها به مدن 10 سال وجود دارد.

دستگاه بای پپ ایرانی چیست؟

بای پپ در بهبود تنفس بیمار به خصوص به هنگام خواب شبانه تاثیر گذار است. این دستگاه با تنظیم فشار هوا در دو سطح متفاوت، امکان تنفس راحت در هنگام دم و بازدم را فراهم می کند. افرادی که از مشکلات تنفسی نظیر بیماری های ریوی رنج می برند با کمک دستگاه اکسیژن ساز و بای پپ می توانند کیفیت زندگی بالاتری را تجربه کنند.

دستگاه بای پپ ایرانی مورد استفاده طیف وسیعی از افراد با مشکلات تنفسی خفیف تر هم قرار می گیرد. برای مثال بای پپ در حل مشکل خرخر و خروپف بهترین راهکار است. علت اصلی ایجاد صدای ناهنجار در موقع خواب، وجود مشکل در سیستم تنفسی، ماهیچه های حلق و حتی قطع تنفس موقت است. چنانچه فشار هوای دم و بازدم به درستی تنظیم شود، صدای ناهنجار خر و پف قطع شده و فرد می تواند تنفس عادی داشته باشد.

عرضه مستقیم دستگاه بای پپ ایرانی

ویژگی های دستگاه بای پپ ایرانی

بای پپ پلاس تولید زیست تجهیز شریف مطابق با استانداردهای جهانی طراحی شده و در ساخت آن از جدیدترین تکنولوژِ های روز دنیا استفاده شده است. این دستگاه با تولید صدای 30 dBA در گروه دستگاه های کاملا بی صدا قرار دارد. وزن دستگاه 1/6 کیلوگرم بوده و ابعاد دستگاه بای پپ 159 × 157 × 135 میلیمتر است. این دستگاه کوچک و کم وزن بهترین وسیله در هنگام مسافرت است که می تواند همراه بیمار باشد.

برخی از قابلیت های دستگاه بای پپ ایرانی عبارتند از:

  • تنظیم فشار مثبت بای پپ یا فشار دم یا IPAP از 4 تا 30 سانتی متر آب
  • تنظیم فشار مثبت بای پپ یا فشار بازدم یا EPAP از 4 تا 30 سانتی متر آب
  • گستره تشخیص حسگر برای جریان گاز 200+ تا 200- لیتر در دقیقه
  • دارای مد های سی پپ و اتو سی پپ و بای پپ ساده و بای پپ اس تی
  • دارای حسگر فشار از 5- تا 45+ سانتی متر آب
  • بای پپ دارای مرطوب کننده است

دستگاه بای پپ ایرانی با افزایش تدریجی فشار، موجب تنفس راحت شده و قابلیت های دستگاه سی پپ و بای پپ را یکجا عرضه می کند. این دستگاه قابلیت تنظیم خودکار برای روشن و خاموش شدن دستگاه را داراست. انتقال اکسیژن تغلیظ شده به فرد از طریق لوله های تنفسی و ماسک اکسیژن انجام می شود. نوع و اندازه ماسک برای هر بیمار متفاوت است و میزان تنظیم فشار را پزشک معالج مشخص می کند. نگهداری و تمیز کردن دستگاه بای پپ پلاس از قابلیت هایی است که رضایت بیشتری را جلب کرده است اما مهمترین ویژگی دستگاه بای پپ پلاس، کم مصرف بودن آن است. توان مصرفی دستگاه بای پپ 80W و با کمترین میزان برق کار می کند.

دیدگاهتان را بنویسید