رونمایی از اکسیژن پلاس 5 لیتری در نمایشگاه اصفهان

دستگاه اکسیژن ساز خانگی 5 لیتری شرکت زیست تجهیز شریف موسوم به اکسیژن پلاس در نمایشگاه تجهیزات پزشکی اصفهان رونمایی شد!

نمایشگاه تجهیزات پزشکی اصفهان در تاریخ 15 تا 18 دی ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان برگزار شد و شرکت زیست تجهیز شریف هم برای اولین بار به صورت رسمی از اکسیژن ساز 5 لیتری خود در این نمایشگاه با حضور آقای دکتر بیگلر، ریاست محترم اداره تجهیزات پزشکی و هیئت همراه شان، رونمایی کرد.

حضور ریاست اداره تجهیزات پزشکی در غرفه اکسیژن پلاس

اکسیژن ساز نمایشگاه اصفهان

 

در این نمایشگاه بیش از 100 نفر درخواست همکاری در مورد فروش اکسیزن پلاس در شهرستان های مختلف را به عنوان نمایندگی یا عاملیت فروش شرکت زیست تجهیز شریف اعلام کردند که این پیشنهادات از طرف واحد بازاریابی و فروش شرکت در حال بررسی است و به زودی اسامی نمایندگان فروش شرکت در شهر های مختلف کشور در وب سایت اکسیژن پلاس اطلاع رسانی خواهد شد.

در این نمایشگاه استقبال چشمگیری از غرفه ی زیست تجهیز شریف و برنامه ی رونمایی از اکسیژن پلاس شد و گروه های مختلفی از پزشکان، فروشندگان تجهیزات پزشکی و سایر اقشار علاقه مند از محصول بازدید کردند.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی اصفهان

 

بازدید نماینده مجلس از غرفه زیست تجهیز شریف

همچنین شرکت زیست تجهیز شریف در این نمایشگاه میزبان حجه الاسلام و المسلمین آقای موسوی لارگانی نماینده محترم مردم اصفهان و نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بود. که در این نشست این نماینده مجلس ضمن تمجید از فعالیت های مرکز رشد دانشگاه شریف و شرکت های فناور مستقر در آن، تولید تجهیزات پزشکی در داخل کشور را در راستای اقتصاد مقاومتی برشمردند. و بر حمایت هرچه بیشتر مجلس در ترغیب مصرف کالای داخلی تاکید داشتند.

نماینده مجلس در غرفه زیست تجهیز

 

 

دیدگاهتان را بنویسید