حضور شرکت زیست تجهیز در نمایشگاه ایران هلث

زیست تجهیز در نمایشگاه ایران هلث

بیست و یکمین نمایشگاه تجهیزات پزشکی Iran Health در تاریخ 29 خرداد تا 1 تیر ماه 97 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود. شرکت زیست تجهیز در نمایشگاه ایران هلث ، سالن 38 ب غرفه 12 میزبان علاقه مندان و فعالان در صنعت پزشکی و سلامت کشور می باشد.

Iran Health معتبرترین نمایشگاه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی در کشور است که در سطح بین المللی برگزار می شود. نمایشگاه ایران هلث با معرفی و رونمایی از فناوری های روز دنیا، بستری مناسب و پلی ارتباطی بین تولید کنندگان، فروشندگان، پژوهشگران و مراکز درمانی ایجاد می کند

در نمایشگاه ایران هلث شرکت های فعال در سلامت ، فناوری های انحصاری خود را در معرض بازدید متخصصان این صنعت قرار می دهند. در حاشیه نمایشگاه کنفرانس ها، سمینارها و کارگاه های تخصصی برای بازدیدکنندگان و متخصصین برگزار می شود که بر اعتبار ایران هلث افزوده است.

شرکت زیست تجهیز در نمایشگاه ایران هلث

حضور شرکت زیست تجهیز در نمایشگاه ایران هلث

علاقه مندان برای درخواست نمایندگی اکسیژن پلاس با تکمیل فرم در محل غرفه می توانند در لیست نمایندگی های این شرکت قرار بگیرند. تکمیل فرم با ذکر اطلاعات کامل فروشگاه تجهیزات پزشکی در بررسی و اولویت اعطای نمایندگی الزامی است. لیست نمایندگی های ایران پلاس در سراسر کشور بر روی سایت زیست تجهیز قرار خواهد گرفت.

در پایان نمایشگاه ایران هلث، محصولات منتخب تولید شده معرفی و از تولید کنندگان تجلیل به عمل می آید. دستگاه اکسیژن پلاس در دوره های قبل نمایشگاه ایران هلث با استقبال خوبی روبرو شد و توجه متخصصین را جلب کرد. اکسیژن پلاس در نمایشگاه ایران هلث بارها خوش درخشیده و مورد تمجید وزیر بهداشت وقت آقای دکتر قاضی زاده هاشمی نیز قرار گرفته است.

نمایشگاه ایران هلث

شرکت زیست تجهیز در نمایشگاه ایران هلث با هدف ارائه محصولات و تجهیزات پزشکی با کیفیت، در جهت ارتقا سطح سلامت جامعه گام بر می دارد. امیدواریم تولیدات ما پاسخگوی نیاز جامعه پزشکی و در خور اعتماد همکاران باشد.

دیدگاهتان را بنویسید