فروش دستگاه اکسیژن ساز بدون واسطه

دستگاه اکسیژن ساز توانسته جان میلیون ها نفر در سراسر جهان را نجات دهد. این وسیله کاربردی بدون نیاز به کپسول اکسیژن قادر به تامین اکسیژن از محیط است. فروش دستگاه اکسیژن ساز در مقیاس مصرف کننده خانگی و مراکز پزشکی انجام می شود. با اینکه اکسیژن ساز از تجهیزات پزشکی تخصصی است ولی امکان استفاده از آن در منزل برای بیماران وجود دارد. عمده ترین خریداران دستگاه اکسیژن ساز، بیمارستان ها و مراکز درمانی هستند.

  • فروش دستگاه اکسیژن ساز بیمارستانی

استفاده از اکسیژن در بیمارستان ها بسیار ضروری است. به طور معمول دستگاه اکسیژن ساز سانترال در بیمارستان نصب می شود و انتقال اکسیژن توسط لوله های هوا برای هر اتاق صورت می گیرد. اتاق عمل همیشه مجهز به دستگاه اکسیژن ساز برای تنفس بیمار است. کنترل تنفس بیمار در اتاق عمل یکی از تخصص های حرفه ای پزشکی است.

اخیرا مطالعاتی روی اکسیژن دریافتی در حین عمل و کاهش تهوع پس از جراحی صورت گرفته که نوید بخش کاهش عواقب جراحی های عمومی و تسریع در بهبود وضع جسمانی بیماران است.

اکسیژن پلاس از کاربردی ترین دستگاه های اکسیژن ساز بیمارستانی است. اکسیژن پلاس تولید داخل کشور بوده و نیاز به واردات این وسیله پزشکی را تا حدود زیادی جبران کرده است.

  • فروش دستگاه اکسیژن ساز خانگی

اکسیژن پلاس انقلابی در ارتقا سطح سلامت بیماران تنفسی ایجاد کرده است. این وسیله توانسته تجربه زندگی در کنار افراد خانواده را به بیماران ریوی هدیه دهد. بسیاری از بیماران با مشکلات تنفسی می توانند با خرید دستگاه اکسیژن ساز خانگی در کانون خانواده حضور داشته باشند. دستگاه اکسیژن ساز خانگی هوای اتاق را دریاف کرده و پس از جداسازی اکسیژن، نیتروژن را خارج می کند.

انتقال اکسیژن با درجه خلوص بالا از طریق لوله های تنفسی و ماسک اکسیژن انجام می شود. کاربری دستگاه اکسیژن ساز خانگی بسیار راحت است و استفاده از آن برای بیمار دست و پا گیر نیست.

فروش دستگاه اکسیژن ساز خانگی از طریق وب سایت رسمی اکسیژن پلاس مهیا شده است. این محصول بدون واسطه و به طور مستقیم در اختیار خریدار قرار گرفته و شامل هزینه اضافی برای نگهداری و نصب نمی باشد.

اکسیژن ساز خانگی نیاز به نصب و راه اندازی ندارد. با مطالعه کاتالوگ داخل بسته بندی می توانید دستگاه را راه اندازی کنید. تجهیزات اضافی و شلنگ هوای دستگاه دارای متراژ کافی برای حرکت رد فضای اتاق هست. بیمارانی که حال عمومی خوبی دارند می توانند به راحتی در اتاق حرکت کرده و به کارهای شخصی بپردازند.

چگونه دستگاه اکسیژن ساز را خریداری کنیم؟

اکسیژن ساز ایرانی توان تولید 1 تا 5 لیتر اکسیژن در دقیقه را دارد و با برق شهری کار می کند. وزن دستگاه در مقایسه با موارد مشابه سبک تر است و تنها 15 کیلوگرم وزن دارد. فروش دستگاه اکسیژن ساز برای استفاده در منازل با استقبال زیادی روبرو شده است زیرا این دستگاه بسیار کم صدا و کم مصرف است.
اکسیژن پلاس زیست تجهیز شریف دارای دو سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش است. جهت خرید دستگاه اکسیژن ساز می توانید با واحد فروش اکسیژن پلاس هماهنگ کنید

دیدگاهتان را بنویسید