عوامل تاثیرگذار بر قیمت اکسیژن ساز

قیمت اکسیژن ساز

نوسانات ارزی روی قیمت فروش تجهیزات پزشکی تاثیر زیادی داشته است. بسیاری از کالاهای پر مصرف پزشکی از دیگر کشورها وارد می شوند و نرخ فروش این قبیل کالاهای پزشکی هر روز بیشتر می شود. در این میان شاهد افزایش قیمت سرسام آور دستگاه های اکسیژن ساز وارداتی هستیم. قیمت اکسیژن ساز اروپایی و آمریکایی در مقایسه با دو سه سال گذشته افزایش قیمت زیادی داشته است.

اکسیژن ساز یکی از ضروری ترین دستگاه های کمک بیمار است که موجب بهبود کیفی زندگی بیماران تنفسی شده است. در مواردی که بیمار قادر به تامین اکسیژن از راه های طبیعی نیست، اکسیژن ساز به توصیه پزشک معالج استفاده می شود. دستگاه اکسیژن ساز با تلغیظ هوای محیط و انتقال آن از طریق لوله های تنفسی، ماسک یا کانولای بینی امکان تنفس طبیعی را برای بیمار فراهم می کند.

 قیمت اکسیژن ساز

موارد زیادی موجب افزایش قیمت دستگاه اکسیژن ساز می شود که از جمله می توان به این موارد اشاره کرد:

قیمت اکسیژن ساز نو و دست دوم

افزایش قیمت اکسیژن سازهای اروپایی موجب شده تا در بسیاری از موارد، خرید و فروش اکسیژن ساز دست دوم، رایج شود. هنگام خرید اکسیژن ساز دست دوم دقت داشته باشید که هر دستگاهی مناسب بیمارتان نیست. به طور معمول پزشک با بررسی های بالینی، مشخصات دستگاه اکسیژن ساز را تعیین می کند.

ظرفیت تولید اکسیژن در همه دستگاه های موجود در بازار یکسان نیست. اکسیژن پلاس زیست تجهیز شریف توان تولید 0 تا 5 لیتر اکسیژن در دقیقه را دارد. بیمارانی که نیاز به استفاده شبانه روزی از این دستگاه دارند می توانند با تهیه اکسیژن ساز خانگی، اکسیژن خالص را دریافت کنند. درجه خلوص اکسیژن در این دستگاه 96درصد و کاملا خالص است. قیمت اکسیژن ساز با توجه به نو یا دست دوم بودن متفاوت است.

قیمت اکسیژن ساز ایرانی و خارجیقیمت اکسیژن ساز با توجه به کشور سازنده

قیمت اکسیژن پلاس بسیار مناسب تر از محصولات مشابه اروپایی و آمریکایی است. اما این تنها مشخصه بارز دستگاه اکسیژن ساز ایرانی نیست. مهم کیفیت کارکرد دستگاه اکسیژن پلاس است که قابل رقابت با محصولات وارداتی است. علت اصلی تفاوت قیمت اکسیژن ساز تولید داخل، استفاده از توان بالقوه متخصصین داخلی است. اکسیژن پلاس با استفاده از بهترین مواد اولیه تولید شده و کیفیت بسیار بالایی دارد.

اکسیژن پلاس با استفاده از زئولیت فرانسوی با کارکرد بیش از 10 سال تهیه شده و کمپرسور دستگاه نیز تایوانی است. قیمت اکسیژن ساز ایرانی با توجه به کیفیت قطعات آن بسیار مقرون به صرفه است. همه دستگاه های خریداری شده اکسیژن پلاس شامل 2 سال گارانتی و خدمات پس از فروش به مدت 10 سال می باشند.
به جهت بومی سازی اکسیژن پلاس، امکان استفاده از دستگاه در منازل و حتی آپارتمان های کوچک هم وجود دارد. دستگاه با برق 220 ولت شهری کار می کند و موقع روشن شدن صدای ناهنجار تولید نمی کند. وزن اکسیژن پلاس 15 کیلوگرم است و به راحتی قابلیت جا به جایی را دارد.

10 سال خدمات پس از فروش، 2 سال گارانتی، کیفیت بسیار بالا، صدای کم، اندازه مناسب و قیمت دستگاه اکسیژن ساز تولید زیست تجهیز شریف از مزایای برتر آن است. برای مشاوره رایگان و سفارش خرید اکسیژن پلاس با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید