عوامل تاثیرگذار بر قیمت دستگاه اکسیژن ساز

قیمت دستگاه اکسیژن ساز

بسیاری از بیماران تنفسی حاد و مزمن می توانند با دستگاه اکسیژن ساز خانگی به زندگی عادی در کنار افراد خانواده ادامه داده و از نعمت سلامتی بهره مند شوند. اکسیژن پلاس زیست تجهیز شریف برای کمک به بهبود وضعیت تنفس بیماران دارای مشکلات تنفسی، بیماران ریوی، مبتلایان به آپنه و خروپف طراحی شده و جوابگوی نیاز بیمار در طول شبانه روز می باشد. قیمت دستگاه اکسیژن ساز زیست تجهیز شریف در مقایسه با موارد مشابه خارجی بسیار مقرون به صرفه تر می باشد.

قیمت دستگاه اکسیژن ساز چقدر است؟

قیمت دستگاه اکسیژن ساز با توجه به شرکت و کشور تولید کننده دارای نوسان نسبی است. در حال حاضر دستگاه های اکسیژن ساز تولید شده در کشورهای اروپایی قیمت بالاتری از دستگاه اکسیژن ساز ایرانی دارند. این تفاوت قیمت به دلیل افزایش نرخ گمرک و فروش غیر مستقیم می باشد. قیمت بالاتر و یا کمتر معیار مناسبی برای کیفیت کار دستگاه نیست. به طور کلی مشخصات فنی دستگاه معیار تعیین قیمت دستگاه اکسیژن ساز است قبل از خرید دستگاه اکسیژن ساز با پزشک خود در ارتباط با مشخصات فنی و توان مناسب مشورت بگیرید.

اکسیژن پلاس دستگاه اکسیژن ساز ایرانی است که با توجه به اقلیم ایران طراحی شده و اکسیژن مورد نیاز را از طریق لوله تنفسی و ماسک به بیمار انتقال می دهد. این دستگاه با وزن 15 کیلوگرم از سبک ترین دستگاه های موجود در بازار است که توان انتقال اکسیژن تا 5 لیتر در دقیقه را دارد. اکسیژن پلاس به هنگام کارکرد، صدای بسیار کمی تولید کرده و مزاحمتی برای بیمار و اطرافیان ایجاد نمی کند. طریقه کار با دستگاه ساده بوده و نیاز به مهارت ندارد.

اکسیژن پلاس ساخت ایران است و از کمپرسور تایوان و زلولیت فرانسه در ساخت آن استفاده شده است. قیمت دستگاه اکسیژن ساز با توجه به مواد مصرفی تابع نرخ ارز می باشد. قیمت دستگاه اکسیژن ساز زیست تجهیز بدون تغییر قیمت از طریق وب سایت رسمی شرکت و نمایندگی ها اطلاع رسانی شده است. برای آگاهی از آخرین تغییرات قیمت اکسیژن پلاس از این صفحه دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید