چرا اکسیژن‌ساز اکسیژن‌پلاس؟

چرا اکسیژن‌ساز اکسیژن‌پلاس؟

 

پرقدرت و کم‌مصرف
کم مصرف‌ترین و کم‌جا ترین اکسیژن ساز 5 لیتر در دقیقه ایرانی موجود در بازار که تنها 290 وات برق مصرف میکند و با میزان مصرف پایین انرژی، هزینه‌های شما کاهش پیدا می‌کند. تکنولوژی بومی شده زیست تجهیز دانش پویا، اکسیژن سازی بسیار قابل اعتماد و باکیفیت همراه با تجهیزات درجه یک در اختیار شما قرار می‌گیرد.

 

طراحی مدرن
اکسیژن ساز اکسیژن پلاس کم‌جا و کوچک و با در نظر گرفتن تمایل بیماران به داشتن یک دستگاه با ظاهری غیرپزشکی و غیربیمارستانی طراحی شده است. ظاهر دستگاه شبیه به دستگاه‌های صوتی و تصویری خانه‌های مدرن است. این دستگاه زیبا و سبک با داشتن چرخ‌هایی که قابلیت چرخش 360 درجه دارند به شما این امکان را می‌‌دهند که دستگاه را به راحتی روی فرش و موکت حرکت دهید و بدون هیچ زحمتی همراه بیمار از اتاقی به اتاق دیگر قابل حمل است. وزن کم 13 کیلویی نیز به جابه‌جایی راحت این دستگاه توسط بیماران کمک می‌کند.

 

کم صدا

اکسیژن پلاس یکی از کم صداترین دستگاه‌های موجود در بازار است. دستگاه اکسیژن‌ساز اغلب در هنگام استراحت بیمار استفاده می‌شود و صدای کم یکی از ویژگی‌های مهم در انتخاب دستگاه اکسیژن‌ساز است. اکسیژن‌ساز اکسیژن پلاس برای شما سکوت و آرامش به ارمغان می‌آورد.

 

 

شما میتونین این دستگاه رو از طریق سایت اکسیژن‌پلاس تهیه کنین.

دیدگاهتان را بنویسید