چربی سوزی با اکسیژن راز سلامت و تناسب اندام

چربی سوزی با اکسیژن پلاس

نفس عمیق بکشید و لاغر شوید! محققان دانشگاه نیو ساوت ولز استرالیا (New South Wales) تحقیقات گسترده ای را روی چربی سوزی با اکسیژن انجام داده اند. طبق نتایج به دست آمده از این تحقیقات در حدود 80 درصد از چربی از طریق ریه ها و بقیه از طریق ادرار می تواند دفع شود. چربی سوزی با اکسیژن راهکاری طبیعی در بهبود سیستم بدن و افزایش متابولیسم است که سلامت جسم و ذهن را به همراه دارد.

چربی سوزی با اکسیژن

سلول های چربی در بدن انسان از هیدروژن، کربن و اکسیژن تشکیل شده و در صورت انباشت منجر به اضافه وزن، افزایش تری گلیسیرید، فشار خون و بیماری های ثانویه مرتبط با چاقی می شود. افزایش اکسیژن و اکسیداسیون در تسریع حذف چربی ها از بدن نقش موثری دارد. طبق تحقیقات متخصصین دانشگاه نیو ساوت ولز استرالیا: در اکسیداسیون 22 پوند چربی، 18.5 پوند آن از طریق ریه ها به عنوان CO2آزاد شده و 3.5 پوند باقی مانده به صورت آب از طریق کلیه ها و مثانه دفع می شود.

جهت اکسیداسیون کامل 22 پوند چربی از بدن در حدود 22 پوند اکسیژن باید از طریق تنفس در اختیار فرد قرار بگیرد. شاید تعجب کنید اگر بدانید تنفس هوای آلوده در شهرهای بزرگ یکی از عوامل اصلی در بروز چاقی و اضافه وزن است. این امر با کمبود اکسیژن در هوای تنفسی ارتباط مستقیم دارد. دستگاه اکسیژن ساز وسیله ای موثر جهت افزایش اکسیژن به بدن و تسریع چربی سوزی با اکسیژن می باشد.

چربی سوزی با اکسیژن پلاس

ریه ها مهم ترین عضو تنفسی هستند که در حالت خواب و استراحت نیز فعالیت دارند. در هنگام ورزش، در فعالیت های روزانه، موقع تماشای تلویزیون یا حتی هنگام استراحت می توانید اکسیژن دریافت کنید. تنفس روزانه 15 دقیقه اکسیژن اضافی از طریق دستگاه اکسیژن ساز تاثیر شگرفی بر ساختار شکست مولکولی چربی در بدن دارد که موجب لاغری و تناسب اندام فرد می شود.

دستگاه اکسیژن پلاس با تولید اکسیژن از هوا، موثرترین وسیله در انتقال اکسیژن خالص با غلظت مناسب به بدن است که هم اکنون در ایران و توسط شرکت زیست تجهیز شریف تولید می شود.. رژیم کاهش وزن و چربی سوزی با اکسیژن تکنیکی شناخته شده در مراکز لاغری است که اغلب کشورهای اروپایی و آمریکایی به آن توجه دارند.

journal

دیدگاهتان را بنویسید