قیمت اکسیژن پلاس چقدر است؟

قیمت اکسیژن پلاس شریف

دستگاه های اکسیژن ساز جهت بهبود وضعیت تنفس بیماران در مراکز پزشکی بیشترین کاربرد را دارند. با تولید انواع اکسیژن ساز خانگی و پر تابل نگرانی بابت اکسیژن رسانی در منازل هم حل شده و بسیاری از بیماران می توانند در منزل از دستگاه اکسیژن ساز خانگی استفاده کنند. اکسیژن پلاس یک دستگاه کمک تنفسی است که برای اکسیژن رسانی در مراکز پزشکی و منزل به کار می رود. قیمت اکسیژن پلاس یکی از مواردی است که روی تصمیم گیری برای خرید این محصول تاثیر گذار است. در این مطلب عواملی که در براورد قیمت اثرگذارند بررسی می شوند.

اکسیژن پلاس ساخت کدام کشور است؟

شرکت دانش بنیان زیست تجهیز شریف پیشرو در تولید تجهیزات پزشکی تنفسی در کشور، ساخت و تولید اکسیژن پلاس را بر عهده دارد. این دستگاه با هدف رفع نیاز بیماران و پزشکان طراحی شده و از تجهیزات پزشکی تولید داخل کشور است. دستگاه های مشابه این محصول در دیگر کشورهای دنیا وجود دارد ولی قیمت اکسیژن پلاس ایرانی و مشابه خارجی بسیار متفاوت است. به تایید انجمن پزشکان اکسیژن پلاس ایرانی در مقایسه با نمونه های خارجی دارای کیفیت بسیار بالایی است و از لحاظ دانش فنی بسیار پیشرفته است. تکنولوژِ ساخت دستگاه اکسیژن ساز ایرانی برای داخل کشور بومی سازی شده و در حال حاضر از بهترین تجهیزات پزشکی-تنفسی موجود در بازار است.

قیمت اکسیژن پلاسقیمت اکسیژن پلاس

برای ساخت این محصول از بهترین مواد اولیه استفاده شده تا کیفیت کار افزایش بیشتری داشته باشد. کمپرسور دستگاه اکسیژن ساز ایرانی اصل تایوان و زئولیت استفاده شده در دستگاه فرانسوی است. در مراحل تولید اکسیژن پلاس نظارت های سخت گیرانه متخصصین لحاظ شده است. جهت اطمینان از صحت عملکرد دستگاه، تست های نهایی با دقت تمام انجام شده است.

با توجه به اوضاع اقتصادی سعی شده قیمت اکسیژن پلاس تا حد امکان ثابت بماند و این کار با حذف هزینه های جانبی میسر شده است. تولید محصول با استفاده از دانش فنی متخصصین در داخل کشور، موجب کاهش هزینه ها شده در حالی که کیفیت محصول در بالاترین سطح قرار دارد.

دستگاه اکسیژن پلاس تولید زیست تجهیز شریف در مقایسه با نمونه های قدیمی موجود، از طراحی شکیل تری برخوردار است این دستگاه کم حجم، بی صدا، پر قدرت و کم مصرف است. میزان مصرف پایین انرژی در اکسیژن پلاس موجب کاهش هزینه های جانبی شده و بسیار مقرون به صرفه است.

قیمت اکسیژن پلاس به همراه کیفیت بالای ساخت، دو مزیت برتر این محصول کاربردی است که رضایت خریداران را به همراه داشته است. هم اکنون فروش اکسیژن پلاس در تهران و شهرستان ها از طریق نمایندگی های شرکت انجام می شود. نمایندگی های شهرستان ها تنها مراکز معتبر فروش این محصول با قیمت تعیین شده هستند.

برای اطلاع از شرایط نگهداری از دستگاه، نحوه خرید و قیمت اکسیژن پلاس از طریق وب سایت رسمی شرکت اقدام کنید. همه سفارش های دریافتی از طریق وب سایت و نمایندگی های فروش شامل 2 سال گارانتی و خدمات پس از فروش هستند. با توجه به نوسانات ارزی ، تولید تجهیزات پزشکی در داخل کشور یک ضرورت است و موجب صرفه جویی در هزینه ها می شود.

دیدگاهتان را بنویسید